🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
HomeStore

Cut Stem Multi Rug

Cut Stem Multi Rug

Details

  • 120cm x 180cm
  • 100% Pure New Wool
  • Hand-tufted
  • Approx 17mm height
Select Size
From $197.53

Original: $564.37

-65%
Cut Stem Multi Rug—

$564.37

$197.53
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6

Description

Details

  • 120cm x 180cm
  • 100% Pure New Wool
  • Hand-tufted
  • Approx 17mm height
Cut Stem Multi Rug | Orla Kiely